Uzmanlarımız hızlı ve modern tasarımlar için iş başında!

Bayi Eğitim Programı

Uzmana Tasarlat iş ortağı olan bayilerimiz satış ekiplerimizin birer parçasıdır. Bulunduğu bölgede doğrudan ya da Türkiye genelinde dijital pazarlama yaparak bizimle gelir ortaklığı kapsamında çalışırlar. Satış oranları arttıkça şirketlerinin kazanç oranları ve statüleri de yükselmektedir.

Nasıl Bayi Olunur?
Nasıl Bayi Olunur?

Bayi başvuru formumuzu doldurarak bizimle iş ortağı olarak çalışabilirsiniz. Bu başvuru formunu doldurmuş olmanız beraber çalışacağımızı garanti etmemektedir. Bayimiz olduğunuzda kazanç oranlarınız Gelir Dağılımı Bildirisinde açıklanmaktadır.

Bayi Başvuru Formu
Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?
Bayi Eğitim Süreci

Bayi eğitim sürecine, bayi başvurusunun gerçekleştirilmesi ve bayinin iş ortağımız olarak onaylanmasına gerek olmaksızın dileyen herkes katılabilir. Eğitimler online olarak gerçekleştirilir ve ücretsizdir. Bayi eğitimlerimiz yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Eğitim Kayıt Formu
Bayi Eğitim İçeriğinde Neler Anlatıyoruz?


Uzmana Tasarlat Ekipleri Ne iş Yapar? Nasıl Yapar? (50 Dakika)

→ Uzmana Tasarlat ekipleri geliştirdiği modüller ve kullandığı sistemler ile çok hızlı çalışan web siteleri, mailing tasarımları ve video tanıtımlarını kısa sürede profesyonel şekilde üretirler. Bayi eğitim programında bayi adaylarımıza kullandığımız sistemlerden ve geliştirdiğimiz modüllerden bahsedilerek örnek bir web sitesi hazırlanış aşaması gösterilir. Ayrıca web sitesi tasarımının yanı sıra hazırladığımız görsel tasarımları hangi araçlarla ne şekilde ürettiğimizin de sunumları yapılır.

→ Uzmana Tasarlat ekipleri önceden belirlenmiş Servis Seviye sürelerine sadık kalarak çalışmalarını yürütür. Bu kapsamda teknik çağrı merkezimizin işleyişi ve servis masası ekiplerimizin görevlerinden bahsedilerek, süreç kontrollerini nasıl ve hangi sistemler üzerinden işlettiğimiz hakkında bayi adaylarımıza kapsamlı bilgi iletilir.

Bayilik Sistemi Tanıtımı (30 Dakika)

→ Bayi adaylarımıza Uzmana Tasarlat bayilik sistemine giriş ön koşulları hakkında bilgi iletilir. Bayi adaylarımız Türkiye'nin her neresinde olursa olsun, bir işletme olduğu sürece bayilik sistemimize dahil olabilir ve bölgesinde web sitesi tasarımı, görsel tasarım ve dijital pazarlama hizmetlerinin satışını üstlenebilir.

→ Bayi sistemimizde 4 farklı statü bulunmaktadır. Bunlar; Girişimci Bayi, Uzman Bayi, Kıdemli Bayi ve Eksper Bayi'dir. Bayi statüsü aylık satış hacimlerinden kazanılan paket puanlarına göre belirlenmektedir. Bayiler her basamak atladığında kazanç oranları doğrusal olarak yükselmektedir.

Bayilik Gelir Dağılımı (40 Dakika)

→ Bayi sistemimizde puanlamalar aylık olarak hesaplanmakta olup, toplanan puanlara göre komisyon değerleri belirlenir. Komisyon değerleri her bayi statüsü için farklı olarak ayarlanmıştır. Gelir dağılımı aylık bazda hesaplandığı için her ay farklı gelirlerle karşılaşmak mümkündür. Bayiler her ay kendi gelirini, yaptığı satışlara ve topladığı puanlara göre kendisi belirler. Aylık toplanan puan değerlerine göre verilen komisyon değerleri Gelir Dağılım Bildirisi'nde detaylandırılmıştır. Bayi adayı eğitim programında kazanç oranları detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.