Uzmanlarımız hızlı ve modern tasarımlar için iş başında!

Sizin İçin Tasarlıyoruz

Tasarım trendlerine uygun. Mobil cihazlarla tam uyumlu. Arama motorları için optimize edilmiş. Üstelik çok hızlı web siteleri tasarlıyoruz.

Uzmana Tasarlat Hakkımızda

Uzmana Tasarlat Nedir?

 "Uzmana Tasarlat, kadrosunda 20'den fazla tasarım uzmanı, front end - back end developer (yazılım uzmanı)  ve dijital pazarlama uzmanı'nın bulunduğu, geliştirdiği yazılımlar ve kullandığı platformlar ile çok hızlı çalışan, Seo uyumlu web siteleri ve birbirinden harika tasarımlar üreten bir markadır."

Başlıca faaliyet alanlarımızı; Web Tasarımı, E-Ticaret Tasarım & Yazılımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Sunum Tasarımı ve Dijital Pazarlama hizmetleri oluşturur.

Bugüne kadar 500'den fazla işletme için 3000 üzerinde tasarım ve yazılım ürettik. Uzmana Tasarlat hakkında daha fazla bilgi almak ve Grup Şirketleri'mizi incelemek için tıklayın.

Nasıl Yapıyoruz?

Web Siteleri üretirken geliştirdiğimiz konsept temaları ve kullandığımız web oluşturucu yazılımımız üzerinde yer alan 300'den fazla yazılım modülünü kullanırız. Her müşterimiz için özelleştirilmiş tasarımlar üretiriz. Bu sayede birbirine benzeyen tasarımlar yerine müşteri ihtiyaçlarına ve hedef kitlesine uygun web ve e-ticaret siteleri hazırlarız.

Web Sitelerini barındırırken Fransa, Hollanda ve Türkiye'de bulunan yedekli sunucu alt yapılarımızdan yararlanırız. Tüm sunularımız Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde kurulu ve tamamen web performansına yönelik optimizasyonlar ile hazırlanır.

Web Siteleri için içerik oluştururken  sizden aldığımız geri bildirimlerin yanı sıra Google anahtar kelime planlayıcısını kullanarak doğru hedef kitleye ulaşmanız için sektörünüze özel çalışmalar gerçekleştiririz.

Web Sitelerini Nasıl Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Uzmana Tasarlat bir girişim ya da kurumun marka imajını ve internet üzerindeki tüm dijital varlığını uçtan uca tasarlamaya, kurmaya ve yönetmeye yönelik hizmetler sunmaktadır.

Web Sitesi

Türkiye'nin en hızlı çalışan ve konsept tasarım içeren web sitelerini biz üretiyoruz.

Detaylı bilgi »

E-Ticaret Sitesi

Kodlarını tamamen size teslim ettiğimiz konsept tasarımlı E-Ticaret siteleri üretiyoruz.

Detaylı bilgi »

Kurumsal Kimlik

Logo'nuzdan başlayarak şirketinizin tüm kurumsal kimlik tasarımını özenle hazırlıyoruz.

Detaylı bilgi »

Sunum Hazırlama

İşletmenizi konferans ya da toplantılarda anlatmanız için sunumlar hazırlıyoruz.

Detaylı bilgi »

Dijital Pazarlama

İşletmenizin internet üzerinde bulunabilirliğini arttıran dijital pazarlama hizmetleri sağlıyoruz.

Detaylı bilgi »

Web Barındırma

Web sitenizin barındırılması için Fransa ve Hollanda'da yedekli sunucular sağlıyoruz.

Detaylı bilgi »

Online Görüşme Talep Edin

Uzmana Tasarlat'ın sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle Online Görüşme Talebinde bulunabilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bugüne kadar müşterilerimizden yüzlerce olumlu dönüş aldık. Biz küçük - büyük müşteri ayırt etmeden işini severek ve son derece profesyonel yapan bir ekibin parçalarıyız.

Merhaba, öncelikle sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. Hem hızlı hem de inanılmaz yetenekli bir ekip. Çok güzel bir iş çıkardınız. Elinize, emeğinize sağlık.

İlke Ulupınar

Plan Ofis San. Tic. Ltd. Şti.

Bu kadar kısa zamanda, bu denli profesyonel bir iş ancak sizin elinizden çıkabilirdi!

Ercan Eker

Pimte Bilişim Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti.

İyi ki sizi buldum. Daha öncede web sitesi yaptırdım fakat hiç bir zaman bu kadar hızlı ve profesyonel bir web sitesine sahip olamamıştım. Muhteşemsiniz!

Hülya Sevindir

HS Yaşam Koçluğu ve Thetahealing