Buraya Sloganınız Gelecek

Hizmetlerimiz

Bu alanda şirketinizin sunduğu ürün ya da hizmetlerden bahsedebilirsiniz. Örneğin aşağıda kendi sunduğumuz hizmetlerden oluşan demo içerikler bulabilirsiniz.

Diş Tedavisi

Diş çürüğü, travma, çeşitli genetik veya immünolojik hastalıklar sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar doğrultusunda, dolgu işleminden kanal tedavisine...

Tıbbi Tahlil

Tıbbi tahlil laboratuarı kapsamında, hastadan alınan kan veya idrar içindeki maddelerin miktar veya oranlarının ölçülmesi işlemleridir.

Muayne

Herhangi bir şüphe ve rahatsızlık durumunda, hasta olup olunmadığı veya hastalığın ne olduğuna yönelik tanıların konulabilmesi adına muayene.

EKG

EKG, kalbin kulakçık ve karıncıklarının kasılma ve gevşeme evrelerini, kalbin uyarılması ve uyaranın iletilmesi sırasında ortaya çıkan elektriksel...

Evde Bakım Hizmetleri

ut-klinik-evde-bakim

Tüm geliştirdiğimiz temalarımız mobil uyumludur. Yani her türlü cihaz için özenle hazırlanır. Büyük ekranda yan tarafta yer alan görsel şirketinizi temsil edecek bir görsel ile değiştirilecektir. Daha küçük cihazlar için aynı görsel üst tarafta konumlanmaktadır. Sizin için örnek bir içerik hazırladık;

Çeşitli rahatsızlıklara bağlı olarak evde sağlık hizmeti sunumuna ihtiyacı olan bireylere evinde ve aile ortamında sunduğumuz muayene, serum takma, enjeksiyon, pansuman gibi tedavi yöntemlerini içeren özel hizmetimizdir.

Evde sağlık hizmeti birimimiz mesai saatleri içerisinde hizmet sunmakta ve ziyaret sıklığı hastalığın durumuna göre hekimlerimiz tarafından belirlenmektedir. Evde sağlık hizmeti birimlerimizden hizmet almak için randevu numaralarımızı (0850 241 05 20) aramanızı rica ederiz.

Hakkımızda

Bu alanda şirketinizin hakkında bir açıklama üretebilirsiniz. Eğer tam olarak ne yazacağınızdan emin değilseniz, içerik yazarlarımızda bu konuda size destek olabilirler. 

Tüm geliştirdiğimiz temalarımız mobil uyumludur. Yani her türlü cihaz için özenle hazırlanır. Büyük ekranda yan tarafta yer alan saatler şirketinizin saatleri ile değiştirilecektir. Daha küçük cihazlar için aynı bölüm üst tarafta konumlanmaktadır.

Örneğin biz bu alanda kendimizden bahsedecek olsaydık; "Uzmana Tasarlat, kadrosunda 20'den fazla tasarım uzmanı, front end ve back end developer'ın bulunduğu, geliştirdiği yazılımlar ve kullandığı platformlar ile çok hızlı çalışan, Seo uyumlu web siteleri ve birbirinden harika tasarımlar üreten bir markadır." gibi bir içerik girebilirdik.

Çalışma Saatlerimiz


Pazartesi / 10.00 - 21.00
Salı / 10.00 - 21.00
Çarşamba / 10.00 - 21.00
Perşembe / 10.00 - 21.00
Cuma / 10.00 - 21.00
Cumartesi / 10.00 - 19.00
Pazar / 10.00 - 19.00

İletişim Bilgileri


 0(850) 241 05 20

 info@uzmanatasarlat.com

 Eğitim Mahallesi, Adım Sokak, No:19C - 19D, Sadıkoğlu 4, Hasanpaşa, Kadıköy, İstanbul.

İletişim Formu