Uzmanlarımız hızlı ve modern tasarımlar için iş başında!

 Saat Bazlı Tasarım

Eğer okumakla zaman kaybetmek istemiyorsanız sayfa içeriğini video animasyon olarak izleyebilirsiniz. Saat bazlı tasarım hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ya da satın almak isterseniz sayfayı aşağı kaydırabilirsiniz.

Saat Bazlı Tasarım Hizmeti

Siz ne isterseniz o! katalog tasarımı, banner, sosyal medya görseli ve çok daha fazlası.. Siz tasarım ihtiyaçlarınızı iletin ve  tasarlanırken tüm süreci panellerimizden anlık olarak izleyin.

1920 tl / Saat

  • Tasarım Sürecinizi anlık olarak takip ederseniz
  • Tahhüt ettiğimiz süre uzarsa ücretlendirilmezsiniz
Sipariş ver

Saat Bazlı Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Saat bazlı tasarıma ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşarak istediğiniz tasarımın kaç saat süreceğine dair bilgi alabilirsiniz.

Tasarım Süre Bilgisi

1. Süre Bilgisi Alın

Saat bazlı tasarıma ihtiyaç duyduğunuzda ilk aşama süre bilgisi alma aşamasıdır. Bu aşamada telefon, whatsapp ya da form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Tasarım uzmanlarımız size istediğiniz tasarımın ortalama süresini iletecektir. (Tasarım tahhüt ettiğimiz sürenin üstüne çıkarsa size hiçbir şekilde ek ücret yansıtılmaz.)

Tasarım Sipariş Süreci

2. Sipariş Oluşturun

Tasarım uzmanlarımızın ihtiyaç duyduğunuz tasarım özelinde ilettiği süre bilgisini onaylamanız durumunda ödeme adımına geçilir. Ödemenin tamamlanmasıyla birlikte saat bazlı tasarım siparişi oluşturulur. Eğer tasarım size iletilen sürenin altında tamamlanırsa aradaki süre farkı kadar ücret iadesi gerçekleştirilir.

Tasarım Aşaması

3. Tasarım Aşaması

Sipariş oluşturma aşamasının ardından tasarım aşaması başlar. Bu aşamada tasarım uzmanlarımız ihtiyaç duyduğunuz tasarım için araştırma ve tasarlama sürecini gerçekleştirir. Uzmanımızın bu esnada gerçekleştirdiği işlemlerin tamamı geliştirdiğimiz sistemler sayesinde kayıt altına alınarak hem size, hem de ekip liderlerine raporlanır.

Tasarım Onay Aşaması

4. Revize ve Onay Aşaması

Tasarım uzmanlarımızın size özel hazırladığı demo tasarımlar müşteri panelimiz ya da diğer iletişim kanallarımız aracılığıyla beğeninize sunulur. Bu tasarımlar üzerinden eğer varsa tüm revize talepleriniz karşılanarak onayınıza sunulur. Onayınız ile birlikte teslim aşamasına geçilir.

Tasarım Teslim Aşaması

5. Teslim Aşaması

Tasarım onayınız ile birlikte teslim aşaması süreci başlar. Bu aşamada tüm görsel tasarımlar ihtiyaç duyabileceğiniz ve istediğinizde üzerinde değişiklik yapabileceğiniz tüm gerçek formatlarda size mail ya da web sitemiz üzerinden teslim edilir ve süreç raporlama aşamasına geçilir.

Tasarım Raporlama Aşaması

6. Raporlama Aşaması

Size özel oluşturulan tasarımın detaylı bilgilerinin sizlerle paylaşıldığı aşamadır. Bu aşamada Tasarım uzmanımızın harcamış olduğu efor bilgisi, tasarım türü, tasarlayan uzmanımızın adı ve soyadını da içeren rapor sunularak tasarım sürecimizin son aşaması tamamlanır.